مقالات و دانستنی های رابوکام
درمارولر (میکرونیدلینگ خانگی) چیست؟
222 بازدید
چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۸
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام
میکروندلینگ خانگی یا درمارولر
 
برای کسانی که از روش میکرونیدلینگ آگاهی ندارند زمانی که اولین بار با این بحث رو به رو‌‌ می‌شوند که در میکروندلینگ به وسیله‌ی سوزن هایی پوست را به ساخت کلاژن بیشتر ترغیب‌‌ می‌کنند و پس از آن پوستی شاداب و نرم و لطیف خواهید داشت  ، در نظر آنان این موضاعات مزاحی بیش نخواهد بود .
اما اگر کمی در مورد تاثیرات روش میکرونیدلینگ برای آنها صحبت کنید ، یا عکس هایی از تاثیر میکروندلینگ بر روی اسکارها و آکنه‌ها و چین و چروک های پوست به آنها نشان دهید ، یا به تاثیر شگفت آوری که بر روی پف زیر چشم دارند ، اشاره بکنید ، بدون شک اکثر افراد راغب به استفاده از آن خواهند بود .
البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که روش میکروندلینگ با توجه به رضایت صد در صدی استفاده کنندگان ، یکی از روش های محبوب زیبایی‌‌ می‌باشد و شما کار دشواری انجام نداده اید .
در این بین شاید به افرادی برخورده باشید که تمایلی به استفاده از میکروندلینگ در مطب دکتر نداشته باشند . این افراد به طور عمده یا توان پرداخت هزینه های مربوط به مطب را ندارند یا به گمان خود‌‌ نمی‌توانند درد ناشی از میکروندلینگ را تحمل کنند .
این افراد استفاده از میکرونیدلینگ خانگی یا همان درمارولر را بسیار مطلوب تر ارزیابی می‌کنند و از آن برای درمان امراض پوستی همچون اسکار منافذ و.. استفاده می‌کنند .
حال اگر بر حسب اتفاق شما هم جزو افرادی هستید که به این نتیجه رسیده اید که استفاده از درمارولر می‌تواند برای شما مفید باشد بهتر است با ما همراه باشید .
ما در این مطلب همه اطلاعات و نکاتی را که شما‌‌ می‌بایست قبل از استفاده از میکرونیدلینگ خانگی در نظر بگیرید را در اختیارتان قرار خواهیم داد .
در ابتدا با هم بررسی خواهیم کرد که  درمارولر با میکروندلینگ خانگی چگونه عمل‌‌ می‌کند :
در روش میکرونیدلینگ خانگی از همان فناوری تحریکات پوست با سوزن استفاده خواهد شد با این تفاوت که اگر شما در مطب دکتر باشید وی از قلمی استفاده خواهد کرد که ممکن است با معضلاتی همچون خونریزی و التهاب مواجه شوید همچنین باید آستانه‌ی تحمل درد بالایی نیز داشته باشید . اما پس از استفاده از این روش با نتایج بسیار فوق العاده‌ای روبرو خواهید شد که‌‌ می‌تواند علاوه بر درمان اسکارها ، آکنه‌ها ، چین و چروک پوستی و .... در اصلاح شکل لب‌ها و افتادگی لب و همچنین پف زیر چشم‌ها بسیار موثر باشد . همچنین از روش میکروندلینگ‌‌ می‌توانید در اصلاح رنگ پوست خود نیز استفاده کنید که با افزایش تولید کلاژن بافت پوست شما را قوی تر و سالم تر خواهد کرد و جذب مواد محصولات آرایشی و بهداشتی را که برای مراقبت از پوست استفاده‌‌ می‌کنید تا نود درصد  افزایش خواهد داد .
 
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام

چگونه یک درمارولر مناسب خریداری کنیم ؟

حال اگر در تصمیم خود مصمم هستید ، مورد ی که حتما باید در نظر بگیرید خریداری  درمارولر از فروشگاه هایی ست که معتبر باشند . شما همچنین‌‌ می‌توانید میکروندلینگ خانگی را از فرشگاه های آنلاین معتبر خریداری نمایید .
نکته‌ی دیگری که‌‌ می‌بایست به آن توجه کنید انتخاب سایز مناسب سوزن های اسکار درمارولر است .

از کدام محصولات آرایشی – بهداشتی استفاده بکنیم ؟

شما باید این نکته را در نظر بگیرید که پس از استفاده ازدرمارولر جذب مواد مراقبت پوست افزایش خواهد یافت .
با این تفاسیر شما باید بیش از پیش در انتخاب محصولات مصرفی دقت نظر به خرج دهید فرمول هایی را انتخاب کنید که شامل مواد تشکیل دهنده مانند اسید هیالورونیک ، سلول های بنیادی ، پپتیدها و عوامل رشد باشند .
 حال اگر  همه‌ی ابزارآلات و تجهیزات لازم را تهیه کرده اید به طریق زیر عمل کنید تا بیشترین تاثیر را مشاهده نمایید.
•    کاری که در ابتدا باید انجام بدهید این است که نسبت به پاکسازی کامل پوست خود اقدام کنید ، اگر از هر گونه وسایل آرایشی استفاده کرده اید همه‌ی آنها را پاک کنید . ( این مورد شامل پاک کردن آرایش چشمانتان نیز‌‌ می‌باشد )
•    پس از پاکسازی ، پوست خود را با یک کرم لایه بردار مناسب لایه برداری کنید .
همانطور که گفته شد میکروندلینگ باعث افزایش جذب مواد مراقبت از پوست خواهد شد و حال در صورتی که شما قبل از استفاده از درمارولر پوست خود را لایه برداری کنید قادر خواهید بود که نتایج حاصل را بسیار بهبود ببخشید .
•    پس از انجام مراحل فوق پیشنهاد ما بر این است که از یک سرم مناسب استفاده کنید و سرم مربوطه را دو یا سه لایه بر روی پوست صورت اعمال کنید .
•    بعد از اتمام مراحل آماده سازی نوبت به استفاده از خود درمارولر رسیده است . درمارولر را به صورت عمودی ، افقی و مورب بر روی پوست حرکت دهید .
گونه‌ها ، پیشانی ، چانه ، لب‌ها و گردن نقاطی هستند که با خیال راحت در آنها‌‌ می‌توانید از درمارولر استفاده کنید ولی  باید این نکته را در نظر بگیرید که در زمان استفاده از میکروندلینگ خانگی فشار اعمالی شما نباید به میزانی باشد که احساس درد بکنید .
در زمان استفاده از درمارولر باید در محدوده‌ی چشم‌ها و لب‌ها احتیاطی بیشتری به خرج دهید زیرا به دلیل حساس بودن پوست این نواحی احتمال آسیب دیدگی وجود دارد . ( از درمارولر هیچ گاه بر روی پلک خود استفاده نکرده و شدیدا از این عمل پرهیز نمایید . )
•    پس از اتمام استفاده از درمارولر لایه‌ی دیگر ی از سرم انتخابی خود را روی پوست صورت استفاده کنید محصولات حاوی ریتنول‌ها هم‌‌ می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد به شرطی که سابقه‌ی حساسیت به آنها را نداشته باشید و در شب استفاده نمایید .
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام

ممکن است پس از اولین استفاده از درمارولر این فکر به ذهن شما خطور کند که آیا همین یکبار کافی  ست ؟ چند وقت یکبار باید از آن استفاده کنم ؟ استفاده مداوم از آن مشکلی برای پوست ایجاد خواهد کرد ؟

اینکه برای استفاده از درمارولر به دنبال برنامه‌ی زمان بندی باشید تماما به خودتان بستگی دارد .
به زبان ساده تر این خود شما هستید که با توجه به میزان مشکلات پوستی خود دفعات استفاده از درمارولر را تعیین‌‌ می‌کنید . برخی از افراد ممکن است با توجه به اسکار‌ها و آکنه‌ها و چین و چروک صورت ، در هفته چندین بار از  درمارولر استفاده کنند این در حالی ست که برخی دیگر با استفاده‌ی یک الی دوبار در ماه به نتیجه‌ی مطلوب دست یابند .
البته برنامه استفاده از درمارولر نیز تا حد زیادی به سایز مورد استفاده نیز بستگی دارد.

**** پس از استفاده از درمارولر حتما آن را با الکل یا موادی مشابه ضد عفونی کنید و در پلاستیک مخصوص قرار دهید . بسته به اینکه چند مرتبه از اسکار درمارولر استفاده خواهید کرد باید نسبت به نگهداری آن نیز توجه لازم را عنایت نمایید .

جهت خرید انواع درمارولر اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاهده فیلم محصولات در کانال ما جوین شوید   telegram.me/rabocom

جهت مشاوره با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.
برند ها
خرید با چند کلیک
پـزشـکان، فروشندگان و افراد عادی می‌توانند بدون صرف هزینه و زمان، اجناس مورد نظر خود را از رابوکام فقط با چند کلیک خریداری نمایند. رابوکام سعی کرده است که کلیه اجناس با برندهای معتبر داخلی و خارجی را بدون واسطه و با قیمتهای مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد. لازم به ذکر است فروشگاه رابوکام دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و  تمام مجوزهای قانونی برای فروش اینترنتی را کسب کرده است .جهت هرگونه سوال از طریق پشتیبانی آنلاین و یا بخش تماس در انتهای صفحه با ما در ارتباط باشید. 
نحوه‌ی سفارش از رابوکام
خرید آنلاین در رابوکام به دوصورت است :
1.از طریق سایت : لطفا از مرورگر فایرفکس استفاده کرده و با یک ایمیل و پسورد از بخش ثبت نام که در قسمت بالای صفحه مشاهده میشود عضو سایت شوید، سپس کالاهای مورد نظر را انتخاب کرده بعد از وارد کردن اطلاعات پستی دقیق اقدام به خرید کنید ، پس از صادر شدن فاکتور خرید سفارش شما تکمیل شده و درنهایت رابوکام در اسرع وقت اقدام به ارسال کالای شما خواهد کرد .
2. از طریق واتسپ : رویه کار به این صورت است که از طریق ارتباط با واتسپ رابوکام با شماره  09330683592 مشاوره و اقدام به  ثبت سفارش کنید.
3. از طریق دایرکت اینستاگرام           
4. از طریق آیدی تلگرام  telegram.me/rabocom1
 
رابوکام؛ فروشگاه هر ایرانی
عضویت در رابوکام کاملا رایگان است .فروشگاه رابوکام با همکاری تامین کنندگان محصولات پزشکی در سراسر کشور اماده عرضه محصولات متنوع میباشد.تلاش تیم رابوکام بعنوان یک فروشگاه اینترنتی معرفی انواع محصولات به مشتریان عزیز میباشد و تمامی اطلاعات ارائه شده محصول طبق ادعای تولیدکننده، وارد کننده و کاتالوگ محصولات میباشد.نکته مثبت فروشگاه رابوکام عدم تعصب به یک محصول خاص بوده و سعی میشود اطلاعات کافی و مشاوره درست به مشتری ارائه شود .رابوکام آماده‌ی همکاری با تمامی  وارد کنندگان و تولیدکنندگان محصولات پزشکی در همه‌ی زمینه های پزشکی با رعایت تمامی قوانین فروشگاه میباشد.
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکامفروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام
اشتراک در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام
logo-samandehi
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام
 کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه آنلاین رابوکام می‌باشد
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
0
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام
فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی رابوکام

رابوکام04135579354تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بالاتر از چهارراه 17 شهریور، بن بست هادوی، پلاک 22rabocom.irrabocom.ir - قشذخزخئ.هق - صصص.قشذخزخئ.هق